تبلیغات

اللهم عجل الولیک الفرج 

سرداران شهید
سرداران شهید |      صفحه اصلی تماس با ما عناوین مطالب پروفایل خورشید شیعه
جستجو کنید.
لوگوی راه شهدا
علمای شیعه
آیت الله سیستانی

آیت الله خامنه ای

آیت الله شبیری زنجانی

آیت الله صافی گلپایگانی

آیت الله مکارم شیرازی

امکانات وب
نظر سنجی
امروزه بیشترین نیاز های کشور در کدام بخش دیده می شود؟


كربلا سكوت را بشكن و با ما سخن بگو، بگو كه با تو و حسینت چه كردند؟

هویزه تو هم بگو كه صحنه های عاشورا دوباره در تو تكرار شد. كربلا اگر آن روز یزیدیان بر بدن های شهدا اسب نتاخته بودند امروز دیگر صدامیان چطور جرأت می كردند در كربلای هویزه بر بدن های مطهر علم الهدی و یاران با وفایش تانك روانه كنند. هویزه هم حتماً صدای شكستن استخوان ها از شدت بغض و كینه صدامیان در زیر تانك ها را شنیده است. كربلا تا به كی مهر سكوت بر لب خواهی داشت، سخن بگو. از لحظاتی بگو كه حضرت زینب در گودال قتلگاه به دنبال پیكـر مطهـــر، بی ســر و تكه تكـــه برادرش می گشت و آنقدر پیكر مطهر آقا زخم خورده بود كه حتی خواهر هم برادر را نمی شناخت و وقتی به مقابل پیكر برادر رسید فرمود: انت اخی؟ انت حسینی؟

و معراج شهدا هم شاهد بود زمانی را كه پیكر بی جان، استخوان های شكسته شده و تن بی سر برادرم را دیدم من هم گفتم: آیا تو برادر منی؟ آیا تو برادر منی؟ كربلا؛ بدن برادر من 13 سال در زیر آفتاب و باد و باران مانده بود و دور از ذهن نبود كه برادرم را نشناسم، اما كربلا، تو بگو آخر چند ساعت بیشتر از شهادت مولایمان آقا ابا عبدالله نگذشته بود تو بگو مگر با بدن آقایمان چه كرده بودند كه حتی خانم زینب (س) هم برادرشان را نشناختند؟

كربلا اگر تو در شب عاشورا شاهد گریه ها، راز و نیازها و شاهد عشق بازی با محبوب عاشوراییان بودی، دو كوهه هم شهادت می دهد، بر زمزمه ها و فریادهای الهی العفو، الهی العفو بچه ها در دل شب و شهادت می دهد كه عاشوراییان ایران در دل شب ها با دست خود قبر می كندند و شهادت می دهد كه از شدت گریه گاهی از هوش می رفتند.

كربلا باشد تو سكوت كردی و تا آخر هم سكوت خواهی كرد. كربلا، شلمچه، دوكوهه، فكه، طلاییه و ... همه تان سكوت كنید اما ... من سكوت نخواهم كرد به همه خواهم گفت: شهدا چگونه بودند و چگونه رفتند.

به همه خواهم گفت: ما مسئولیتی بس سنگین داریم، اگر شهدای كربلا ندای هل من ناصر حسین و شهدای ایران ندای هل من ناصرخمینی را لبیك گفتند، ما هم باید به ندای هل من ناصر سید علی خامنه ای لبیك بگوییم.

به همه خواهم گفت: اسلام با خون حسین زنده شد و با پیام آوری و صبر خانم زینب (س) تا حال زنده مانده است.

مواظب باشیم آبروی شهیدان را حفظ كنیم. مواظب باشیم شرمندشان نشویم...
[ یکشنبه 4 اسفند 1392 ] [ 03:07 ب.ظ ] [ گمنام دعا کنید طلبه بشم ]
درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :